It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Hakkımızda

2010 yılında hizmet vermeye başlayan Tanrıverdinet olarak müşterilerimizin güvenliğini sağlamak bizim en büyük hedefimiz. Biz bu hedefimizi güvenlik kameralarının satışı ve kurulumu yoluyla gerçekleştiriyoruz.

Firmamız elektronik güvenlik sistemleri sektöründe hızla değişen ve gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek müşterilerine en yeni teknolojiyi sunmanın mutluluğu ile hizmet vermektedir.

Firmamız, mevcut ürün ve sistemler ile değil, projeye uygun çözümler üretmektedir. Kişiye ve projeye özel çözümler üretmekte kararlı olan firmamız, Teknolojik çözümler üretir parolasını firma politikası edinmiştir.

Müşterilerimizin taleplerini en kısa zamanda karşılamak için gerekli teknik ve personel alt yapısına sahip olan firmamız sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Bizim için asıl olan dürüst, ilkeli çalışmak ve yaptığımız işin sorumluluğunu üstlenmektir.
FirmamızTanrıverdinet olarak olarak Değerli müşterilerimiz ile her zaman çalışmaya hazır olduğumuzu bildirir esenlikler dileriz.


Misyonumuz
İnanıyoruz ki her kurum, her birey güven içinde hissetmeyi ve hareket etmeyi hak eder. Tanrıverdinet’in yüzden fazla üstün kalitede güvenlik sistemi çeşidi ve her bütçeye uygun fiyat aralığı ile sizi bu güvene kavuşturmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz
Türkiye çapında güvenlik sistemleri satışında ilk sırada olmak ve müşteri memnuniyetimizin sürekliliğini sağlamak.